Jeg overførte direkte fra Nordnet til MiraiEx i stad, men skrev ikke inn den koden i meldingen som jeg burde gjort. Står at dette er ok, men kan ta lenger tid. Noen som vet hvor lang tid?
Siden er treng nå, jobbes med å løse problemt.
Den er grei! Venter på en overføring som ikke er kommet ennå. Sendte den klokken 15 på fredag. Hadde tenkt å handle XRP før den stakk igjen
Tror du sliter da! XRP booooooooomer!
Har allerede, men ønsket mer
Pr dags dato er ikke Mirai Notert noen plass eller registert i VPS, så da er det ikke mulig å kjøpe aksjer noen plass.
Eneste teoretiske mulighet er å kontakte noen som eier aksjer, bli enige med dem om pris. For å så kontakte Mirai som melder inn der sånt må meldes inn.
Hva er det som gjør at noen ganger er overføringen instant, mens andre ganger tar det flere dager Har det med når overføringen ble satt i gang?
0,0005 BTC for overføringer/sende ? 230 kr for en overføring er det normalt ?
Ja det er vanlig withdrawal fee hos de fleste exchanges. Binance har det samme.
Mener å huske at det tidligere har vært snakk om at dere har jobbet med et spareprodukt. Antar at dette vil være noe lignende BlockFi hvor man kan tjene renter på krypto/NOK.
Har du noe informasjon om hvilke kryptovalutaer dere kommer til å tilby her, og når vi evt. kan forvente en lansering av dette spareproduktet?
Skulle til å teste Miraiex for og selge ETH til NOK. Men ser at det minimalt med volum og likviditet. Hele ordreboken på kjøp er på bare 1MNOK Er det normalt eller noe trøbbel med systemet?
Tror ikke du ser hele ordreboken, er normalt aldri problemer med dybden på Mirai.
Ligger masse MMs og lurer. Så du får helle gi beskjed om du klarer å kjøpe opp alt volumet
Skjønner, takk for hjelp. Men litt usikkert for min del. Håper volumet tar seg opp etter hvert, vi trenger en god exchange i Norge!
Volumet er ganske sykt, mange kommer til å få sjokk av April volumet. Så det er ingen problem med volum idag. Gi heller lyd når du prøver å handle ETH for 2mill og det ikke finnes volum å kjøpe.
Når vi snakker om solen.
Som MM er det lite nødvendig å fylle bidside med ordre. Det er såpass skjevfordelt kjøpsmønster at det ikke er verdt å holde norske kroner låst i kjøpsordre utover det minimale. Dersom noen prøver å selge store summer skjer en av to ting - enten blir de stoppet av slippage limit hos miraiex og får beskjed om å selge i chunks, eller så legger de en limitordre i boken som blir plukket opp av MMs uavhengig av størrelse.
Det er anslagsvis til en hver tid 15-20mnok tilgjengelig for å kjøpe når det er behov. Dersom noen ønsker å selge store summer tar de ofte kontakt med miraiex og sjekker hvorvidt det er mulig å øke dybden noe sted. MMs får så beskjed og øker dybden der det er nødvendig. Se DAINOK den 11. og 12. april som et eksempel på dette. Altså om du ønsker å selge en større sum - ta kontakt med miraiex på chatten så ordner de det.