Du kan inte fixa ett tilbud på kapital.no till oss @pdx ?
Nån som vet om det hänt nåt speciellt idag? Hittar ingen info…
Jäklar va Zordix rallat på i sista tiden
Jepp, har gjort mig av med en del. Men tror fortfarande på konceptet och har kvar en hel del ändå . Alternativt köper jag mer om det kommer en dip
Ingen inne i Zordix lenger? Helt tyst både her og på discorden…
Alla väntar på dippen som pågår efter rallyt
Intervju med CEO Matti
“Nästa år har vi kanske 100 spel på väg ut, om de går som jag vill”
Rakk han å si “forvärv” på de 9 minuttene?
Nei, men det burde jeg nok sikkert vært. Jeg blir nok ikke veldig overrasket om dette har vært og blir en fin affære for mange.
Blir ?
ZORDIX AB (PUBL)
Zordix Publishing visar upp första trailern på Kapten Sabeltand tillsammans med Superparent (Cision)
2020-09-28 20:00
Kjøpte 5k aksjer sist uke for å få Tr, kjøpte for sent fikk ikke TR. Tenkte å kjøpe mer aksjer… og nå bare buller den som et helvette. Syntes 2kr var for dyrt og nå går den for 3kr.
FML
Mmmm missa dato før TR jeg også
Er det den generiske plattformeren der som har dobla selskapsverdien til Zordix? Det her skjønner jeg ingenting av. Hva er det jeg ikke ser her? Det der kommer aldri til å gå i pluss engang.
Du er ganske gammeldags som ser på pipelinen og hva de klarer å produsere av spill i et spillselskap da! EG7 solgte drømmen om en reise lik Embracer, slik som Zordix selger drømmen om en reise lik EG7 nå. Og når vi aksjonærer kjører opp aksjeverdiene etter tur og orden, så blir det attraktivt for ledere i andre selskaper å emittere inn i følgende firma for å få ta del i samme børsreisen. Ingenting å si på dette, det er jo en genial forretningside.
Jeg ser konturene av en suksess på linje med Lego Minifigures Online her. De som ser det samme sitter nok og kjøper med begge hender