Diskusjon Triggere Porteføljer Aksjonærlister

Morrow Bank MOBA - (tidl Komplett Bank (KOMP))

Yea right :slight_smile:

Kortet er faktisk ubrukt, derfor jeg synes det er rart de økte grensen min. Mistenker egentlig at bruden pyntes for børsnotering.

1 Like

Kanskje jeg må skaffet meg et kort jeg også, handler jo en del på komplett.no, gir bittelitt rabatt :slight_smile:

Fikk opp stor reklame når jeg bestilte sist. Så virker som de kjører på.

Jeg bruker kortet når jeg handler på komplett. Får bonuspoeng som kan trekkes fra på neste bestilling

Komplett kjører 24timer slag, komplettbank følger på.

2 Likes

Komplett bank med nok et kjempekvartal!
Ca. 650mill i utlån er intet annet enn imponerende

Presentasjon:
http://www.newsweb.no/newsweb/attachment.do?name=2017+08+15+17Q2+Presentation+Komplett+Bank.pdf&attId=165853

1 Like

Mistenker denne går litt idag :slight_smile:

Satser på noen prosenter i dag ja!

Må flire av denne aksjen… Tidenes resultat og super guiding. Opp 27 øre… Og svære salgsblokker på 25k-50k aksjer på salgssiden.

På tide å få denne over på Merkur Markets eller Oslo Børs!

Enig. Må over på oslo børs så fort som mulig. Da skal du nok se at aksjen skyter fart. Jeg plukker mer idag!

Fristende å bare selge alt, kursen tar ikke fyr uansett hva selskapet legger frem.
Men får vel bare sitte til det blir børsnotering…

Personlig sitter jeg long i denne, og “driter” litt i hvor kursen går kortsiktig. Er en del ubrukt krutt i komp som f.eks betalingsløsning for komplettgruppen. Se bare på klarna. Det er stort!

Tenker det vil bedre seg når de kommer over på hovedlisten og mange fond skal inn i aksjen. Det vil også gjøre at meglerhus starter dekning av aksjen så den blir mer kjent blant Ola Dunk :slight_smile:

Der ble det endelig litt bevegelse i kursen og 16 tallet er forhåpentligvis et tilbakelagt kapittel.
Massiv omsetning i går og i dag til å være en OTC aksje.

Neste Bank Norwegian kursreise?

Innsidekjøp i dag: http://norma.netfonds.no/release.php?id=20170906.NFMF.17200

Litt over tusen aksjer til 17kr aksjen, ikke mye for en innsider…! Tipper det er en ukeslønn for Bakås…

Nei, ikke mye han har også lite opsjoner så de deler ikke ut stort. CEO har “litt” flere aksjer : )

http://norma.netfonds.no/release.php?id=20170421.NFMF.16889

2 Likes

http://www.hegnar.no/Nyheter/Boers-finans/2017/10/Pengemaskin-haaver-inn-sikter-mot-boersnotering

Sikter fortsatt mot børs.

Og de vil hente mer penger.

1 Like

de nevner at de vil muligens begynne på utbyttebetalinger etter de er nådd 15 milliarder netto utlån.

enjoy the trip!

:wink:

2 Likes