Velger å tro det er snakk om dager nå grunnet
situasjonen verden er i
Tror ikke den skal påføres i 60 sek, men har en virketid etter 60 sek.
Legger ved en link til oversikt av liste med godkjente desinfeksjonsmidler fra legemiddelverket som har en oversikt over dette.
Mind the gap:
Edit:
@tubist92 chartet advarer om at hvis kursen først faller under 80 er veien veldig kort ned til 70.
Edit2:
Men fant støtte innenfor opptrenden på første forsøk i hvertfall, pent move:
Meaning?
At vi bør ta et kurs i teknisk analyse rundt 
Mange folk som er veldig flinke å forklare her på forumet, bare å spørre i denne tråden:
Da har jeg vært en tur på apoteket 

WoW lukter den godt?
Antydning til veldig svak klorin lukt. Tynt flytende, ikke klebrig. Hendene så godt som nye etter bruk.
Nice, svak lukt av klorin minner meg om basseng, og alle liker bassenger! Tipper hendene dine ser meget mye finere ut etter å vasket bort snusfingra med SoftOx
Skal bli fint å bruke noe annet en sprit, er ganske tørr på hendene for tiden. Dette blir en fin test 
da asosieres lukten med rette ting fra før av, det er bra
Hold oss oppdatert 
Hvilen apotekkjede?
Apotek 1
Får bare håpe at hendene ikke blir “badehender” etter bruk 
Max 1 pr stk på apoteket jeg var innom. Den lukter jo jævlig, men hendene føles b edre enn ved bruk av sprit når driten har fordampet. Ser dog at du må ha hendene våte i 60sekunder, som er vesentlig lengre enn ved bruk av sprit.
30 sekunder. Fordeler og ulemper er det jo med alle produkt…
Står Minimum 60 på pakningsvedlegget.
Hovedfordelen med softox er at den er alkoholfri. Alle som har brukt sprit daglig vet at man blir tørr på hendene.
Dette står på pakningen: Tørker ikke ut huden selv etter gjentatte påføringer daglig .
Edit: Softox står det 60 sek. Spritbasert antibac som jeg har er 30 sek. Så litt lenger tid med softox, men man slipper tørre hender 

